+380 (97) 943-83-22 +380 (412) 44-71-20 info@artmaster.com.ua
Замовити зворотній дзвінок

Наші послуги

Наші «фішки»


Ексклюзивний дизайн

Доведено: креатив продає! Прогрес в цілому, як і зростання продажів товарів, послуг, популярності бренду грунтується на нових, свіжих ідеях. Для того щоб виділятися на тлі безлічі конкурентів і завойовувати інтерес потенційних клієнтів компаніям необхідно заявляти про себе оригінальним, незабутнім способом. Ексклюзивний дизайн – притягує.

Терміновий друк

Іноді виникають ситуації, коли негайно необхідна поліграфія, будь то терміновий друк брошур і листівок на виставку, буклетів на конференцію або просто ділових візиток. Саме в таких ситуаціях найменше хочеться чути про різну додрукарську підготовку та інші додаткові операції, які забирають багато часу.

Рекламні послуги

Проведення рекламних кампаній - обов'язковий крок до розвитку будь-якого підприємства. Завдяки друкованій, зовнішній, а також інтернет-рекламі Ви надаєте інформацію про свою фірму, товари, акції і новини широкому колу потенційних клієнтів і Вашим партнерам.

РА «Арт Майстер»  пропонує рекламні послуги в Житомирі за вигідною ціною. У нас Ви зможете замовити:
  • послуги дизайну;
  • друк матеріалів;
  • виготовлення зовнішньої реклами;
  • виготовлення пакетів і упаковок, сувенірної продукції, стендів та табличок;
  • створення сайтів, просування, інтернет-маркетинг.

Надаємо спеціальні пропозиції для взаємовигідного співробітництва. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів. Ми знаємо, як зробити Вас відомими.