+380 (97) 943-83-22 +380 (412) 44-71-20 info@artmaster.com.ua
Замовити зворотній дзвінок

Друк на повітряних кулях як спосіб розкрутки бренду

Якщо у вас є бізнес, напевно ви задавалися питанням: за допомогою яких методів ефективно його просувати? Останнім часом особливої популярності набуває реклама на повітряних кулях. Це сучасний, ненав'язливий і до того ж недорогий спосіб розкрутити бренд компанії.

У яких випадках друк на повітряних кульках буде ефективним?

Реклама на повітряних кулях - куди більш ефективний спосіб піару, ніж ті ж листівки. Разом з іншими видами друкованої продукції, кульки допомагають швидко розкрутити ім'я вашої фірми. Це незвичайний, яскравий і досить креативний шлях розкрутки бізнесу.

Друк на повітряних кулях стане ідеальним варіантом,
якщо ви:

  • організовуєте відкриття нового магазину, офісу, студії, кафе і т.д.;

  • представляєте свою продукцію на виставці або святковому заході;

  • інформуєте про вихід нового товару або послуги;

  • повідомляєте про вигідні пропозиції;

  • заявляєте про своє спонсорство проведеного заходу;

  • святкуєте ювілей компанії;

  • проводите соціальні акції тощо.

Розмістіть на кулях логотип своєї фірми, контактні дані, слоган. Така реклама обов'язково зацікавить потенційних клієнтів або ділових партнерів і представить вашу компанію в кращому світлі.

Підприємства широкого масштабу використовують для зовнішньої реклами великі повітряні кулі або дирижаблі. Вони підходять для святкування дня народження компанії, відкриття нового офісу та ін.. Великі кулі разом нагадують велике полотно, на якому можна розмістити комерційну інформацію.

Результат довго чекати не змусить

Особливо ефектно буде, якщо на масовому заході запустити відразу багато кульок - вашу компанію точно запам'ятають. А оскільки розміщену на повітряних кулях інформацію видно з великої відстані, а літаючі в небі кулі привертають загальну увагу, то про вас дізнається значно більше людей.

повітряні кулі

Чому повітряні кулі?

Згадайте себе. Коли вас зустрічає рекламний агент, що ви охочіше берете: листівку або кульку? А якщо ще з дитиною? А коли помічаєте недавно відкрився магазин, чим він вас приваблює?

Відповідь на всі ці питання: повітряні кулі з фірмовою печаткою

Вже багато років повітряні кульки асоціюються з веселим, яскравим і незабутнім святом. Без них не обходиться ні один улюблений захід, будь то дитячий день народження, весілля або корпоративна вечірка. Так чому б не рекламувати свою компанію за допомогою цього виду оформлення приміщень?

повітряні кулі з фірмовою печаткою

Розміщений на різнокольорових кульках рекламний слоган або логотип підприємства привертають увагу і викликають позитивні емоції. Даруючи рекламну кульку, ви не просто даєте людям комерційну інформацію. Насамперед, ви даруєте їм гарний настрій. У такому випадку інформація, яку доносить цей маркетинговий інструмент у вигляді кульки, запам'ятовується підсвідомо і надовго.

Повітряні кулі як потужний інструмент маркетингу

Щоб вивести на ринок свою фірму, розкрутити бренд, реалізувати продукцію або послуги, скористайтеся сучасним і досить незвичайним видом зовнішньої реклами - повітряними кулями. Фахівці РА"АртМастер" якісно нанесуть на кулі логотип вашого підприємства або будь-яку іншу інформацію, яка сприяє його впізнаваності та розкрутки бренду. Цей варіант піару підійде як для рекламних кампаній з обмеженим бюджетом, так і для просування великих організацій.

Повітряні кулі як потужний інструмент маркетингу