+380 (97) 943-83-22 +380 (412) 44-71-20 info@artmaster.com.ua
Замовити зворотній дзвінок

Що таке воблер?

Воблером називають один з видів POS виробів, який є рекламним носієм, і кріпиться на стелажі, магазинній полиці і вітрині за допомогою ніжки з пластику. За рахунок еластичності матеріалу воблер постійно злегка погойдується, і таким чином привертає увагу відвідувачів.

Різновиди воблерів

При виготовленні воблерів використовують різноманітні форми, які можна придумати, але конструкцію воблерів можна розділити на два типи:

  • Стандартні – воблер з одним шаром зображення;

  • Подвійний – воблер з двома шарами, один з яких кріпиться за основним, і, як правило, менше за розміром.

З якою метою використовуються?

Похитуючись, яскравий і барвистий воблер своїм рухом приваблює людей. Завдяки такому виробу можна легко звернути увагу на компанію, яку він рекламує, товар або знижки. Цей рекламний трюк порівнюється з наживкою, про що і говорить назва «воблер».

воблер

Основними моментами створення є наявність логотипу фірми та розміщення його в необхідній зоні з максимальною ефективністю. Тоді він буде привертати до себе увагу і добре запам'ятається.

Виготовлення та друк воблерів

Для виготовлення воблера використовуються такі матеріали:

  • Папір високої щільності.

  • Крейдований картон.

  • Пластик.

Воблер складається з двох елементів – самого зображення і пластикової ніжки.

З чого виготовляють кожен з елементів?

  1. Якщо воблер друкується на папері або картоні, то він проходить додаткову обробку - для поліпшення зовнішньої якості і міцності воблер ламінують або покривають лаком. Після цього відправляють на висікання, тобто надають йому певну форму. Дуже рідко використовуються воблери стандартних форм таких як, круг, овал або квадрат. Такі форми привертають менше уваги, тому виробам надають цікаві форми.   Наприклад, це може бути силует того, що зображено.

  2. Пластикова ніжка, на якій стоїть воблер, виготовляється з прозорого пластика, достатньо гнучкого і тонкого. Його стандартні розміри становлять 10*100 – 10*150 мм, але при необхідності вони змінюються. Якщо матеріал воблера або його розміри надають йому більше ваги, то можуть використовувати пластик товще і довше – всі ці параметри підберуть фахівці. На обидва кінці ніжки кріпитися двосторонній або спінений скотч.

пластикові воблери

Використання воблерів в якості реклами набирає все більше популярності. І це не просто так – такий виріб допоможе вдало прорекламувати компанію або товар. Виготовити воблери будь-якої складності і будь-яких форм можна в АртМайстері.

А наші дизайнери створять для Вас форму, яка буде ефективно привертати до себе увагу. На сайті Ви можете ознайомиться з цінами і замовити друк воблерів.