+380 (97) 943-83-22 +380 (412) 44-71-20 info@artmaster.com.ua
Замовити зворотній дзвінок

Статті

Друк Житомир
14
01.2016
Друк Житомир

Поліграфічна продукція не втрачає популярності навіть з розвитком інтернету. Охоплюючи широке коло споживачів, вона допомагає швидко донести інформацію про компанію, її послуги, товари і спецпропозиції потенційним клієнтам.

Флексографічний друк і наклейки
14
12.2015
Флексографічний друк і наклейки

Такий простий, але геніальний предмет як наклейка, з'явився ще в 18 столітті, а сьогодні є абсолютно звичною частиною нашого життя, без якої важко уявити сучасність.

Як створити ідеальний дизайн поліграфії
01
12.2015
Як створити ідеальний дизайн поліграфії

Перш ніж замовити друк поліграфічної продукції, будь то брошури, каталоги, листівки або флаєри, необхідно створити унікальний цікавий дизайн. Багато компаній дають цю задачу своїм дизайнерам, але більшість довіряє цю справу дизайнерам самої друкарні. І там і там є свої плюси і мінуси.

Як правильно оформити візитку
09
09.2015
Як правильно оформити візитку

Візитка – це невеликих розмірів картка, яка представляє компанію або людину, і надає всю необхідну інформацію – контактні дані, ім'я та прізвище, назву компанії і чим вона займається. Візитні картки можна вважати обличчям компанії, оскільки, залишаючись у людини, вони продовжують виконувати своє призначення.

Що таке воблер?
05
09.2015
Що таке воблер?

Воблером називають один з видів POS виробів, який є рекламним носієм, і кріпиться на стелажі, магазинній полиці і вітрині за допомогою ніжки з пластику. За рахунок еластичності матеріалу воблер постійно злегка погойдується, і таким чином привертає увагу відвідувачів.