+380 (97) 943-83-22 +380 (412) 44-71-20 info@artmaster.com.ua
Замовити зворотній дзвінок

Про «АртМастер»

Ми працюємо з 2006 року
Агентство «АртМастер» почало свою роботу 1 вересня 2006 року. З першого дня роботи ми надаємо якісні послуги з розробки дизайну і виготовлення рекламних матеріалів. Наші фахівці проведуть розробку фірмового стилю від візитки до оформлення інтер'єру, продумають концепцію рекламних кампаній і заходів щодо стимулювання збуту з урахуванням рекламної політики основних конкурентів і особливостей Вашої цільової аудиторії.
У нас працює більше 20 співробітників у штаті та за його межами
Дизайнери рекламного агентства розроблять дизайн рекламних матеріалів, копірайтери напишуть рекламні тексти, фахівці з поліграфії проведуть підготовку друкованої продукції до виготовлення. Ми виготовимо будь-які види друкованої продукції від візитки до плакату, розробимо й нанесемо зображення або логотип Вашої компанії на зразки сувенірної та презентаційної продукції. Фахівці нашого агентства підготують і проведуть рекламні кампанії «від» і «до» за затвердженим Вами планом і з дотриманням графіка.
Ми намалювали та затвердили більше 2000 макетів
Ми пропонуємо індивідуальний підхід, гарантуємо високу якість та дотримання термінів. В іншому випадку, ми візьмемо на себе компенсацію Ваших витрат. Ми завжди раді Вашому зростанню і робимо все, щоб сприяти Вашому процвітанню.
Про компанію
  • Про компанію