+380 (97) 943-83-22 +380 (412) 44-71-20 info@artmaster.com.ua
Замовити зворотній дзвінок

Сьогодні нам 9 років!

Шановні клієнти, партнери та гості сайту, хочемо розділити з вами радість - сьогодні нам 9 років! Ми щасливі, що зайняли одну з лідируючих позицій на житомирському ринку реклами та дизайну.

Сьогодні нам 9 років!

Протягом усіх цих років ми активно розвивалися: розширювали спектр послуг і підвищували якість роботи. Починали як невеликий поліграфічний центр з послугами розробки дизайну. Зараз є професійним рекламним агентством, яке здатне надати різноманітні послуги на професійному рівні.

Ми як і раніше робимо різні види дизайну, але вже зовсім по-новому. Також надаємо ряд інших послуг, від виготовлення зовнішньої реклами до веб-розробки і просування сайтів в інтернеті.

У свій день народження хочемо не тільки приймати поздоровлення, але і зробити подарунок для вас! У зв'язку зі святом даруємо
знижку -9% на всі види послуг ! Акція діє до 30.09.15. При замовленні послуги через сайт вкажіть у коментарі "нам 9 років".

Хочу знижку!

Професійний підхід, сучасне обладнання, розуміння принципів маркетингу та любов до своєї справи допомагають успішно запускати будь-які рекламні кампанії і домагатися бажаного результату для вас.

Дякуємо тим, хто вже з нами.
Чекаємо всіх, хто хоче приєднатися до співпраці.