+380 (97) 943-83-22 +380 (412) 44-71-20 info@artmaster.com.ua
Замовити зворотній дзвінок

Наші люди

АРТ мастер
24
04.14

Директор рекламного агентства «АРТ мастер» упевнений, що любов до своєї справи - гарантія успіху.

Свій шлях Білянец Анатолій починав зі звичайного захоплення. Напевно, кожен мріє, щоб його улюблене хобі приносило дохід, але далеко не кожен здатний повірити, що з простого захоплення можна побудувати успішний бізнес.

Сьогодні Анатолій директор відомої поліграфічної компанії «АРТ мастер», що займається розробкою дизайну та друком рекламної продукції.

- Я люблю малювати з дитинства. Друзі часто згадують, як ми разом мили шкільні парти від моїх витівок, - розповідає Анатолій. - На той час моя мама не мала фінансової можливості на придбання комп'ютера для мене, тому моє перше знайомство з комп'ютерною графікою проходило в політехнічному університеті. Я спеціально залишався після лекцій на «обчислювальному центрі» і допізна вивчав Фотошоп. До четвертого курсу бабуся подарувала мені комп'ютер і я всерйоз зайнявся графікою. Мама, звичайно, була проти. Казала, мовляв, навчися чомусь більш корисному.

Але Анатолій все ж залишився вірним улюбленій справі. Кілька років працював дизайнером в рекламних агентствах. Багато проектів до цих пір використовуються його першими замовниками.


- Працюючи дизайнером, я вивчав методику співпраці з клієнтом, процеси безпосереднього виготовлення рекламної продукції, знайомився і спілкувався з цікавими людьми, робив потрібні висновки для себе.

П'ять років тому Анатолій вирішив - пора починати свій бізнес. І ось першого вересня 2006 року на рекламному ринку Житомира початок свою роботу РА «АРТ майтер».

- З першого дня, зайнявшись цим бізнесом, я зрозумів - це моє. Я занурився в рекламу, як кажуть, з головою. Реклама для мене - це справжня творчість, нові знайомства, маса спілкування і величезне задоволення від улюбленої роботи.

Почавши власну справу, Анатолію довелося не тільки творчо самовиражатися, а й займатися зовсім нетворчими речами - бути одночасно і дизайнером, і менеджером з продажу та навіть бухгалтером. Хоча, як зізнався сам Анатолій, це не було «важкою ношею» на шляху до успіху.

- Я думаю, в тому, щоб поєднати творчість і бізнес, немає нічого складного. Треба просто працювати і, головне, щоб робота подобалася. Якщо людина займається улюбленою справою, то вона «приречений» на успіх.

За п'ять років творчий бізнес Анатолія активно розвивався і сьогодні студія «АРТ мастер» користується великим попитом.

- Щоб створити успішний бізнес, потрібні професіонали. Я радий, що в моїй команді є такі люди: талановиті дизайнери, чарівна офіс-менеджер, працьовиті монтажники, відмінний менеджер з продажу. І найбільший плюс - теплі і дружні стосунки в колективі.

З кожним днем популярність рекламного агентства «АРТ мастер» зростає. Навіть не дивлячись на кризу, агентство утримує лідируючі позиції на рекламному ринку. Його список клієнтів постійно поповнюється, і не тільки українськими компаніями, а й зарубіжними.

- «АРТ мастер» - це не та компанія, яка живе тільки сьогоднішнім днем, - стверджує Білянец Анатолій. - Ми орієнтовані на довгострокові партнерські відносини. Потреби клієнта завжди на першому місці. І якщо потрібна наша допомога, ми завжди готові відповідати «Так», забуваючи, що таке робочі години. Все досить просто: роби те, що обіцяв, і роби це добре з першого разу. Замовник, який залишається задоволений рекламною кампанією ніколи не поміняє свого партнера. Тому тільки стабільність і робота на майбутнє може бути пропорційна популярності й успіху.

Але найбільшим своїм досягненням Анатолій вважає щасливу сім'ю: кохану дружину і маленьку донечку. Адже щиросердна і душевна підтримка, сімейне благополуччя - це важливий аспект успішності.