+380 (97) 943-83-22 +380 (412) 44-71-20 info@artmaster.com.ua
Замовити зворотній дзвінок

Профі реклами з світовим ім'ям Альфред Бланк відвідав Житомир

Альфред Бланк и агентство « АРТ майстер»
25
04.14

Нещодавно Житомир відвідав один із засновників Міжнародного рекламного агентства « FCB/BK & P» Альфред Бланк.

Відомий у всьому світі фахівець з реклами вперше відвідав наше місто на запрошення одного з провідних рекламних агентств Житомира «АРТ мастер».

Альфред Бланк - людина, яка працювала над розвитком таких брендів, як Nissan, Toyota, Kmart, Nivea, Oreo та багатьох інших.

Альфреда глибоко зацікавив Житомир і ті креативні розробки, які народжуються в РА «АРТ майстер». З обох сторін виникло бажання рухатися в напрямку налагодження співпраці, спільного навчання, нових технологій розвитку. Директор РА «АРТ майстер» Анатолій Білянець познайомив Альфреда Бланка з нашим містом, історією агентства «АРТ майстер». Гість за кордону провів з житомирськими рекламістами тиждень в тісній співпраці, обговоривши ряд цікавих тем, проаналізувавши світові тенденції в рекламі та шляхи їх застосування в Житомирі.

Співробітники РА «АРТ майстер» завдяки спілкуванню з рекламним гуру оптимізували робочий процес і отримали нові знання в сфері роботи з клієнтами і розвитку їхніх брендів.

За словами Альфреда Бланка сьогодення вимагає креативної реклами, яка несе не тільки корисну, але і цікаву інформацію, має особливу форму і залишає у людей приємний післясмак. Кожен рекламний твір має стати маленьким шедевром, витвором мистецтва, що, крім практичної користі, несе ще й естетичне задоволення.

Дизайнери РА «АРТ майстер» працюють у напрямку виготовлення сучасної, креативної реклами, впроваджуючи в роботі кращі світові тенденції. Саме тому обмін досвідом з міжнародними професіоналами є для РА «АРТ майстер» нормою. Альфред Бланк оцінив високий рівень професіоналізму дизайнерів РА «АРТ майстер» і особливо відзначив рівень сервісу і справжню любов житомирян до своєї справи.

Зустріч Альфред Бланк з агенцією« АРТ мастер» title= Колектив РА «АРТ майстер» з Альфредом Бланком

Неможливо побудувати величний палац за лічені дні. Так само не вдасться підкувати блоху за кілька секунд. Якісна реклама сьогодні - це тривалий скрупульозний процес відточування деталей. Адже геніальність світу захована в деталях. Якісний дизайн вимагає тимчасових витрат. Дешево і швидко - не означає якісно.

Альфред Бланк продемонстрував, що секрет успіху західних рекламістів в їх виваженості, знаменитої педантичності, прискіпливості і уважному підході до кожної деталі. Саме такий уважний підхід до кожного нового проекту практикується в РА «АРТ майстер». І клієнти агентства стають свідками народження шедеврів.