+380 (97) 943-83-22 +380 (412) 44-71-20 info@artmaster.com.ua
Замовити зворотній дзвінок

Ми працюємо вже 10 років!

 

 

Рекламне агентство «Арт Майстер» - зібрало кращих професіоналів нашого міста для підготовки та проведення успішних рекламних кампаній з 1 вересня 2006 року. За 10 років, працюючи з різними проектами і завданнями ми накопичили величезний досвід. Якщо хочете створити ефективну рекламу — Ви звернулися за адресою. «Арт Майстер» підготує і проведе будь-яку рекламну кампанію від початку до кінця дотримуючись обумовлених термінів.

 

Команда з 20+ співробітників

 

 

І всі вони розділені по спеціальним відділам. Відділ маркетологів складає максимально ефективний план рекламних заходів з урахуванням Ваших завдань, стратегії конкурентів, потреб цільової аудиторії. Відділ дизайну займається розробкою фірмового стилю компанії від візиток до інтер'єрів, створенням зовнішнього вигляду рекламних матеріалів.

 

Відділ копірайтерів пише тексти, що продають і оригінальні слогани. Відділ поліграфії готує матеріали до друку, виробляє поліграфію та сувенірну продукцію.

 

Намальовано і затверджено понад 2000 макетів

 

 

Ми з радістю візьмемо на себе всю підготовку й проведення якісної, ефективної рекламної кампанії. РА «Арт Майстер» гарантує індивідуальний підхід до проектів будь-якої складності, найвищу якість роботи, оперативне виконання замовлення. Давайте розкрутимо Ваш бізнес разом! Адже це те, для чого ми тут.

 

Арт Майстер пропонує весь асортимент рекламних послуг:

Наша мета

Допомагати клієнту в розвитку бізнесу. Нам важливо щоб Ваші справи йшли добре, ми не зацікавлені в моментнії вигоді, а завжди націлені на довгострокову спільну роботу.

Щодня «Арт Майстер» виконує безліч завдань, але ключові завдання залишаються незмінні:
  1. Надаємо комплексні послуги клієнтам.
  2. Допомагаємо реалізовувати завдання, ідеї клієнтів.
  3. Заощаджуємо Ваші гроші і час.
  4. Підвищуємо імідж Вашого бізнесу.

Ми орієнтовані на клієнта і індивідуально підходимо до кожного проекту!

Адже що є метою реклами? Звичайно ж, донесення інформації до кінцевого споживача, щоб зацікавити його і привести прямо до вас. Але для того щоб такий план спрацював недостатньо просто розмістити банер десь у людному місці. Отримати від реклами очікувані результат можна тільки побудувавши цілу рекламну кампанію грунтуючись на ретельній аналітиці. Фахівці РА «Арт Майстер» аналізують дані про вашу компанію, враховують поведінку конкурентів, розробляють стратегії просування. Далі йде планування, підбір формату реклами.

 

Завдяки власному виробництву матеріалів ми гарантуємо контроль термінів виконання, а також якість замовлення. Протягом всієї кампанії відстежуємо її ефективність, для своєчасного внесення коригувань, при необхідності.

 

Наш багаторічний досвід роботи — ось головна гарантія успіху вашої рекламної кампанії. Переконатися в цьому можете переглянувши наше Портфоліо. Ми виконали безліч найрізноманітніших замовлень для повністю різнопланових компаній.

 

Фахівці «Арт Майстер» не бояться труднощів і візьмуться за замовлення будь-якої складності!

 

Ексклюзивний дизайн

Доведено: креатив продає! Прогрес в цілому, як і зростання продажів товарів, послуг, популярності бренду грунтується на нових, свіжих ідеях. Для того щоб виділятися на тлі безлічі конкурентів і завойовувати інтерес потенційних клієнтів компаніям необхідно заявляти про себе оригінальним способом, що запам'ятається. Ексклюзивний дизайн – притягує.
Дізнатись ціну

Терміновий друк

Іноді виникають ситуації, коли негайно необхідна поліграфія, чи то терміновий друк брошур і листівок на виставку, буклетів на конференцію або просто ділових візиток. Саме в таких ситуаціях найменше хочеться чути про різну допечатну підготовку та інші додаткові операції,
які забирають багато часу. 
Дізнатись ціну

Нові роботи

Наші клієнти

   
1
nokia
oberig
obl energo
oranta
oriflame

Ostrov rozvag
otb bank
park
polimex mostostal
potate House
Sanitas
samsung
sav
Shina
taxi 53
Titan
tviihlib
ubi
Velista
vuso
zhitomir bud
zolotava
honda
gold_mug
esfero
cherepaha_sushi
alians
multiplex
migration
beer
ltb
oasis_vip
cinema_franka
chelentano
mary_kay
7d_portal
bambarbia
hleb
ford
eko_dom
adler
korolova
gaz
missia
centr_rech
naturalis
kievbud
ksd
doorbelarus
lime_fitness
chilibar
global_ua
cinema_ukraine
beerbeef
nelva
domotronika
toyota
nexans
libero
doman
gloria
tas
avon
hottour
avionika
juka
alfa_bank
mitsubishi
gubernia
pak_treid
ruden
kira_plastinina
pilot_taxi
a_bank
ekta_logo